Współpraca

  

O nas

Rodsilver925 rozwija się na polskim rynku biżuterii srebrnej od 2010 roku. Współpracujemy z polskimi wytwórcami oraz importerami, także sami prowadzimy import biżuterii z Włoch, Turcji oraz Azji co sprawia, że jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami w branży oraz posiadamy bardzo szeroki asortyment wykonany ze srebra próby 925. Siedziba firmy znajduje się w Chorzowie przy ulicy Jana Kilińskiego 5. Za sprzedaż odpowiadają Angelika oraz Marzena. Właścicielem jest Andrzej Wieczorek.

 

Proces zakupowy w hurtownii stacjonarnej w Chorzowie przy ulicy Jana Kilińskiego 5.

Niewątpliwym atutem robienia zakupów w Hurtowni Srebra  Rodsilver925 jest łatwość ich dokonywania. Na 150 m² mogą Państwo swobodnie się poruszać i wybierać biżuterię z wystawionych paletek do otrzymanego koszyczka. Każdy towar ma przypisaną kategorię w naszym magazynie, jest wyceniony i estetycznie wyeksponowany co sprawia, że oszczędzacie Państwo bezcenny czas. U nas nie przerzuca się wielu toreb i worków jak ma to miejsce w dostawie bezpośredniej do sklepu i w ciągu kilkunastu minut można zakupić wszystkie niezbędne produkty. Nie musicie też Państwo gromadzić zapasów, gdyż jesteśmy do dyspozycji 5 dni w tygodniu (w razie potrzeby również w sobotę) i z przyjemnością obsłużymy Państwa przy kawce lub herbatce nawet w przypadku niewielkich zakupów.

E-hurtownia Rodsilver925 to tylko niewielka część naszej oferty, którą stale uzupełniamy. Pełen asortyment dostępny jest w stacjonarnej hurtowni przy ulicy Jana Kilińskiego 5 w Chorzowie.

Zarówno w naszej E-hurtowni jak i w sprzedaży stacjonarnej obsługujemy tylko firmy z branży jubilerskiej.

 

Progi rabatowe dla płatności gotówkowych:

5% zakup powyżej  1000zł netto,

10% zakup powyżej 2000zł netto,

12% zakup powyżej 7000zł netto.

* rabaty są przez nas naliczane w momencie wystawiania faktury i nie dotyczą produktów z kategorii : łańcuchy

Wysyłki krajowe :

Pierwszy zakup w e-hurtowni Rodsilver925 wynosi minimum 700zł netto. Kolejne zakupy są bez ograniczeń kwotowych.

Koszt wysyłki na terenie kraju to 16zł netto, przy zakupach powyżej 1000zł netto wysyłamy towar na nasz koszt.

Wysyłki międzynarodowe:

Wysyłki międzynarodowe (UE) realizujemy od 250€ i wymagamy przedpłaty na nasze konto. 

Koszt wysyłek na terenie UE to 25€, przy zakupach powyżej €800 wysyłamy towar na nasz koszt. Wysyłki poza UE wyceniamy indywidualnie.

Dojazd do klienta

Istnieje możliwość dojazdu, warunki ustalamy indywidualnie pod numerem 691-474-691