Współpraca

 

O nas

Rodsilver925 rozwija się na polskim rynku biżuterii srebrnej od 2010 roku. Współpracujemy z polskimi wytwórcami oraz importerami, także sami prowadzimy import biżuterii z Włoch, Turcji oraz Azji co sprawia, że jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami w branży oraz posiadamy bardzo szeroki asortyment wykonany ze srebra rodowanego próby 925. Siedziba firmy znajduje się w Chorzowie przy ulicy Jana Kilińskiego 5. Za sprzedaż odpowiadają Angelika oraz Marzena. Właścicielem jest Andrzej Wieczorek.

 

Proces zakupowy w hurtownii stacjonarnej w Chorzowie przy ulicy Jana Kilińskiego 5.

Niewątpliwym atutem robienia zakupów w Hurtowni Srebra  Rodsilver925 jest łatwość ich dokonywania. Na 150 m² mogą Państwo swobodnie się poruszać i wybierać biżuterię z wystawionych paletek do otrzymanego koszyczka. Każdy towar ma przypisaną kategorię w naszym magazynie, jest wyceniony i estetycznie wyeksponowany co sprawia, że oszczędzacie Państwo bezcenny czas. U nas nie przerzuca się wielu toreb i worków jak ma to miejsce w dostawie bezpośredniej do sklepu i w ciągu kilkunastu minut można zakupić wszystkie niezbędne produkty. Nie musicie też Państwo gromadzić zapasów, gdyż jesteśmy do dyspozycji 5 dni w tygodniu (w razie potrzeby również w sobotę) i z przyjemnością obsłużymy Państwa przy kawce lub herbatce nawet w przypadku niewielkich zakupów.

 

E-hurtonia Rodsilver925 

To tylko niewielka część naszej oferty, którą stale uzupełniamy. Pełen asortyment dostępny jest w stacjonarnej hurtowni przy ulicy Jana Kilińskiego 5 w Chorzowie.

Pierwszy zakup wynosi minimum 500zł netto a dla wysyłek zagranicznych 1000zł netto. Kolejne zakupy w dowolnych wysokościach.

Obecny czas realizacji zamówienia: do 48h

Nie prowadzimy sprzedaży detalicznej-obsługujemy tylko firmy.

 

Progi rabatowe dla płatności gotówkowych:

5% zakup powyżej 1000zł netto,

10% zakup powyżej 2000zł netto,

 

Dojazd do klienta

Istnieje możliwość dojazdu, warunki ustalamy indywidualnie pod numerem 691-474-691